RN732ATTD2292D10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732ATTD2292D10
JLCPCB Part #
C4188438
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22.9kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS