RN732ATTD2232F10
MFR.Part #
RN732ATTD2232F10
JLCPCB Part #
C4131392
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22.3kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS