RN732ATTD2211A10
MFR.Part #
RN732ATTD2211A10
JLCPCB Part #
C4243324
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.21kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS