RN732ATTD2181F50
MFR.Part #
RN732ATTD2181F50
JLCPCB Part #
C4181337
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.18kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS