RN732ATTD2102C10
MFR.Part #
RN732ATTD2102C10
JLCPCB Part #
C3961298
Description
-55℃~+155℃ 100mW 21kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS