SG73P2E1RTTD430G
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD430G
JLCPCB Part #
C6295393
Description
-55℃~+155℃ 1W 43Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS