RC0805JR-7W180RL
MFR.Part #
RC0805JR-7W180RL
JLCPCB Part #
C5842748
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS