RN732ATTD1982B05
MFR.Part #
RN732ATTD1982B05
JLCPCB Part #
C4059634
Description
-55℃~+155℃ 100mW 19.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS