RN732ATTD1911C25
MFR.Part #
RN732ATTD1911C25
JLCPCB Part #
C3936880
Description
-55℃~+155℃ 1.91kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS