RN732ATTD1911B05
MFR.Part #
RN732ATTD1911B05
JLCPCB Part #
C4351896
Description
-55℃~+155℃ 1.91kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS