SG73S2ERTTD2320D
MFR.Part #
SG73S2ERTTD2320D
JLCPCB Part #
C6295598
Description
-55℃~+155℃ 232Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS