RN732ATTD18R2B50
MFR.Part #
RN732ATTD18R2B50
JLCPCB Part #
C4004995
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18.2Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS