RN732ATTD1802D10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732ATTD1802D10
JLCPCB Part #
C3985253
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS