RN732ATTD1800A25
MFR.Part #
RN732ATTD1800A25
JLCPCB Part #
C4150898
Description
-55℃~+155℃ 100mW 180Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS