RN732ATTD1761F100
MFR.Part #
RN732ATTD1761F100
JLCPCB Part #
C3946553
Description
-55℃~+155℃ 1.76kΩ 100mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS