RN73H2ETTD3442A25
MFR.Part #
RN73H2ETTD3442A25
JLCPCB Part #
C4122911
Description
-55℃~+155℃ 250mW 34.4kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS