RN732ATTD1721C50
MFR.Part #
RN732ATTD1721C50
JLCPCB Part #
C4020668
Description
-55℃~+155℃ 1.72kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS