RN732ATTD1672C10
MFR.Part #
RN732ATTD1672C10
JLCPCB Part #
C4181963
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16.7kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS