RN732ATTD1652D10
MFR.Part #
RN732ATTD1652D10
JLCPCB Part #
C4095148
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16.5kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS