RN732ATTD1601F100
MFR.Part #
RN732ATTD1601F100
JLCPCB Part #
C4169476
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 100mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS