RN73R1JTTD2742B25
MFR.Part #
RN73R1JTTD2742B25
JLCPCB Part #
C2554994
Description
-55℃~+155℃ 100mW 27.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS