RN732ATTD1600B10
MFR.Part #
RN732ATTD1600B10
JLCPCB Part #
C4162538
Description
-55℃~+155℃ 100mW 160Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS