RN732ATTD1581B10
MFR.Part #
RN732ATTD1581B10
JLCPCB Part #
C4200396
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS