RN732ATTD1541B10
MFR.Part #
RN732ATTD1541B10
JLCPCB Part #
C4174835
Description
-55℃~+155℃ 1.54kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS