RK73H2HTTE1274F
MFR.Part #
RK73H2HTTE1274F
JLCPCB Part #
C5874737
Description
-55℃~+155℃ 1.27MΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS