RN732ATTD1540D50
MFR.Part #
RN732ATTD1540D50
JLCPCB Part #
C4139582
Description
-55℃~+155℃ 100mW 154Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS