RN732ATTD1452B50
MFR.Part #
RN732ATTD1452B50
JLCPCB Part #
C3928974
Description
-55℃~+155℃ 100mW 14.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS