HV731JTTD1742F
MFR.Part #
HV731JTTD1742F
JLCPCB Part #
C4206238
Description
-55℃~+155℃ 100mW 17.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS