RK73H2HTTE9092F
MFR.Part #
RK73H2HTTE9092F
JLCPCB Part #
C2579945
Description
-55℃~+155℃ 750mW 90.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS