RN73H1ETTP4370D10
MFR.Part #
RN73H1ETTP4370D10
JLCPCB Part #
C2547452
Description
437Ω 63mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS