RN732ATTD1383B25
MFR.Part #
RN732ATTD1383B25
JLCPCB Part #
C4004777
Description
-55℃~+155℃ 100mW 138kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS