RN732ATTD1382F25
MFR.Part #
RN732ATTD1382F25
JLCPCB Part #
C4136175
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13.8kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS