RK73B2ARTTD1R5J
MFR.Part #
RK73B2ARTTD1R5J
JLCPCB Part #
C4275107
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 150V 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS