RN732ATTD1353F25
MFR.Part #
RN732ATTD1353F25
JLCPCB Part #
C4357130
Description
-55℃~+155℃ 100mW 135kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS