RN732ATTD1333C50
MFR.Part #
RN732ATTD1333C50
JLCPCB Part #
C4320217
Description
-55℃~+155℃ 100mW 133kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS