RN731ETTP2030F25
MFR.Part #
RN731ETTP2030F25
JLCPCB Part #
C4320339
Description
-55℃~+155℃ 203Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS