RN732BTTD2262C25
MFR.Part #
RN732BTTD2262C25
JLCPCB Part #
C7057442
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22.6kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS