RN732ATTD1300B25
MFR.Part #
RN732ATTD1300B25
JLCPCB Part #
C186455
Description
-55℃~+155℃ 100mW 130Ω 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS