RN732ATTD1300A25
MFR.Part #
RN732ATTD1300A25
JLCPCB Part #
C4177107
Description
-55℃~+155℃ 100mW 130Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS