RN73H1JTTD1322C10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1322C10
JLCPCB Part #
C4052805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13.2kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS