RN732ATTD1271F100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732ATTD1271F100
JLCPCB Part #
C3920246
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.27kΩ 100mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS