RN73R1JTTD1291D100
MFR.Part #
RN73R1JTTD1291D100
JLCPCB Part #
C4251690
Description
-55℃~+155℃ 1.29kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS