RN73H2ETTD7411F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD7411F100
JLCPCB Part #
C4090155
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.41kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS