RN732ATTD1242F25
MFR.Part #
RN732ATTD1242F25
JLCPCB Part #
C4339685
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.4kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS