RN732ATTD1242F10
MFR.Part #
RN732ATTD1242F10
JLCPCB Part #
C4263304
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.4kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS