RN732ATTD1213F100
MFR.Part #
RN732ATTD1213F100
JLCPCB Part #
C4215348
Description
-55℃~+155℃ 100mW 121kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS