RN732ATTD11R4F50
MFR.Part #
RN732ATTD11R4F50
JLCPCB Part #
C3934219
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11.4Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS