RN732ATTD1183D50
MFR.Part #
RN732ATTD1183D50
JLCPCB Part #
C4071032
Description
-55℃~+155℃ 100mW 118kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS