RN732ATTD1151B25
MFR.Part #
RN732ATTD1151B25
JLCPCB Part #
C4308650
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS