RN732ATTD1101F10
MFR.Part #
RN732ATTD1101F10
JLCPCB Part #
C4138475
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 100mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS